Interiérové Dekorativní Stěrky

Vítejte u Dekowalls – váš průvodce kreativním designem! Jsme odborníci na dekorativní stěnové i podlahové povrchy. Přizpůsobte si prostor podle svého stylu.
DEKOWALLS

Design interiéru nemusí být drahý ani složitý!
Měl by být chytrý, nadčasový a praktický pro uživatele.

Showroom Dekowalls - Svitavská 500/7a, 678 01 Blansko

Skutečné reference na Googlu. Děkujeme naším zákazníkům!

Působíme od roku 2018

O FIRMĚ DEKOWALLS

Dekowalls je inovativní firma specializující se na design a tvorbu dekorativních stěrek pro interiéry i exteriéry. Naše produkty spojují funkčnost, estetiku a jedinečný design, což umožňuje našim zákazníkům transformovat své prostory do úžasných a inspirujících prostředí.

Srdcem naší firmy je vášeň pro kreativitu a kvalitu. Naše dekorativní stěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na detail a preciznost. Nabízíme široký výběr designů, textur a barev, aby si zákazníci mohli vybrat to, co nejlépe vyhovuje jejich individuálním potřebám a vkusu.

Dekowalls spolupracuje s architekty, designéry a soukromými zákazníky, aby přinesla do jejich projektů nejen estetickou hodnotu, ale také praktické a funkční řešení. Naše dekorativní stěrky se mohou používat ve všech typech interiérů, od obývacích pokojů a ložnic až po komerční prostory, jako jsou restaurace a hotely.

Jsme hrdí na to, že naše produkty přinášejí do prostoru kouzlo a jedinečnost, a že naše firma je synonymem pro kvalitu a styl. S Dekowalls můžete dosáhnout nádherných a moderních interiérů, které vás budou inspirovat každý den.tvorbu

Naše

VÝJIMEČNÉ PROJEKTY

Představujeme výběr našich nejzajímavějších projektů v Dekowalls, kde každý odráží naši vášeň a inovace v designu interiérů. Tyto unikátní projekty dokazují naši schopnost přizpůsobit se potřebám klientů, spojující kvalitu, styl a funkčnost v jednom.

PROČ MY?
PROČ SI VYBRAT

DEKOWALLS

Konzultace ZDARMA

Na našem Showroomu se Vám budeme věnovat jak dlouho bude potřeba.

Vstřícnost

Snažíme se vyjít maximálně vstříc pokud to je aspoň trochu možné.

Zaměření v ceně

Po domluvě zajedeme ZDARMA zaměřit prostor.

Vlastní Showroom

Zde naleznete spoustu vzorků kde si vybere opravdu každý.

Přijatelné ceny

Kvalita něco stojí, ale určitě se domluvíme.

Čistota a pořádek

Po dobu celé realizace udržujeme pořádek a čistotu.

REFERENCE
REFERENCE

NAPSALI O NÁS

Zde uvádíme pár referencí co o nás napsali a jak nás hodnotili v Googlu, zbytek referencí si můžete přečíst právě tam.

Dlouho jsem pátrala a vybírala, kdo by nám vytvořil originální štěrku, kterou jsme měli v hlavě namyšlenou, až jsem natrefila na nejlepší volbu. S panem Cihlářem proběhla parádní komunikace ohledně VŠEHO. Se vším nám vyšel vstříc, poradil, doporučil a výsledná práce od Dekowalls dopadla na výbornou! Už se nemůžeme dočkat, až všem hostům spadne brada jako nám, až naši "dominantu" uvidí. Mohu jen doporučit!!! Víc takových, kteří dělají práci srdcem a stále si zachovávají lidský přístup.
Lucie Komňacká
Naprosto skvělá práce a dokonalá preciznost. S panem Cihlářem i jeho otcem skvělá domluva. Jsme naprosto spokojeni a výsledek práce předčil naše očekávání! Firmě jako je tato fandím, protože se takových firem moc nevidí. Prostě fantazie....
Pavel Geryšer
Firma Dekowalls realizovala celkovou rekonstrukci našeho akvária v restauraci Noem Arch v Brně. S jednánim pana Cihláře jsme byli naprosto spokojeni, co se dohodlo, to platilo. To už je v dnešní době vzácnost. Dílo, které vytvořil vyrazilo dech nejen mne, ale i lidem, kteří naši restauraci navstěvují. Vzhled akvária a sloupu v restauraci, které sjednotili do stejneho designu jako akvarium, predcil nase ocekavani. Urcite to neni posledni dilo, ktere jsme spolecne realizovali. Firme preji, at se ji dari, a ma mnoho spokojenych zakazniku. Panu Cihlari preji mnoho pozitivni energie a sil, ktere predvedl u nasi vyzvy v Brne. Děkujeme.
Jiří Vojanec

NAŠI PARTNEŘI