SPOKOJENÍ KLIENTI

Reference

skutečné, které nám lidé zanechali na Googlu

Pan Cihlář nám realizoval betonovou stěrku na krb. I přes to, že šlo o menší zakázku byl přístup velice profesionální od domluvy až po samotnou realizaci, mohu jen doporučit.
Jan Různar
"Dekowalls můžu jen doporučit! Výborná práce,jasná a rychlá domluva. Bezproblémový výběr stěrky z katalogu a vzorniku (musí si vybrat každý) až po její realizaci. Díky..."
Antonin Kolář
"Firma Dekowalls realizovala celkovou rekonstrukci naseho akvaria v restauraci Noem Arch v Brne. S jednanim pana Cihlare jsme byli naprosto spokojeni, co se dohodlo, to platilo. To uz je v dnesni dobe vzacnost. Dilo, ktere vytvoril vyrazilo dech nejen mne, ale i lidem, kteri nasi restauraci navstevuji. Vzhled akvaria a sloupu v restauraci, ktere sjednotili do stejneho designu jako akvarium, predcil nase ocekavani. Urcite to neni posledni dilo, ktere jsme spolecne realizovali. Firme preji, at se ji dari, a ma mnoho spokojenych zakazniku. Panu Cihlari preji mnoho pozitivni energie a sil, ktere predvedl u nasi vyzvy v Brne. Dekujeme"
Jiří Vojanec
"Naprosto skvělá práce a dokonalá preciznost. S panem Cihlářem i jeho otcem skvělá domluva. Jsme naprosto spokojeni a výsledek práce předčil naše očekávání! Firmě jako je tato fandím, protože se takových firem moc nevidí. Prostě fantazie...."
Pavel Geryser
"Je tomu necelý rok, co nám páni Cihlářové dělali voděodolnou stěrku v koupelně a zatím naprostá spokojenost. I přes pravidelné namáčení stěrka drží jak konzistencí, tak vzhledem. Domluva i lidský přístup taktéž na jedničku. Takže děkujeme a doporučujeme :)"
Petr Zapletal
"Moc rádi doporučujeme pana Cihláře a jeho společnost Dekowalls proto, aby Vám vytvořila naprosto jedinečný, útulný domov. Moc oceňujeme naprosto profesionální přístup, pečlivost, řešení našich dotazů a hledání řešení k naší veliké spokojenosti. Dekowalls doporučujeme a dáváme min 100*******. Pokud uvažujete o štěrce, vsaďte na profesionalitu a Dekowalls. Děkujeme Honzo🙏"
Igor Doležal