Spojte se s námi

Kontakty

Jsme tu pro Vás

Kontaktujte nás

Máte zájem o cenovou nabídku?

Cena za metr čtvereční nebo celou realizaci je často kladenou otázkou, ale bez konkrétních informací není možné poskytnout přesnou odpověď. Každý projekt je jedinečný, a tak ceny jsou individuálně kalkulovány podle specifikací zákazníka, včetně rozsahu práce, materiálů, lokality a dalších faktorů. Pro přesný odhad nákladů potřebujeme detailní informace o projektu.

Abychom vám mohli spočítat cenu, potřebovali bychom pár věcí:

Kolik toho bude: Řekněte nám, jak velká plocha má být pokryta stěrkou v m2.

Co přesně chcete: Pošlete nám fotku nebo popis, kde by stěrka měla být (kuchyň, krb, TV stěna nebo podlaha). My vám pak poradíme, který typ stěrky bude nejlepší, různá místa můžou vyžadovat různou úpravu.

Kde to bude: Realizujeme projekty nejen na Jížní Moravě, ale i po celé České Republice.

Jak to bude složité: Čím složitější práce, tím vyšší cena. Je rozdíl mezi stěrkou na rovnou zeď o deseti metrech čtverečních a třeba na krbu nebo na zádech kuchyňské linky, kde je více rohů a složitěji dostupných míst.

Podklad: Stěrky obvykle dáváme na již existující štuk nebo stavební lepidlo. Ale je rozdíl, jestli je to nový dům nebo starší dům v rekonstrukci. Také bychom potřebovali vědět, jestli je na povrchu např. tapeta, stará malba, což bychom museli sundat, nebo jestli máte nějaké další speciální požadavky na podklad.

Extra požadavky: Zde se jedná např. o speciální vzory (šablony) nebo dekory, 3D loga nebo třeba práce o víkendu či v omezený čas.

  Fotka objektu

  Telefon

  (+420) 774 839 010

  Email

  dekowallscz@gmail.com

  Kontaktní osoba

  Jan Cihlář

  Dle velikosti zakázky působíme případně i po celé České republice.

  Showroom
  (provozovna)

  Svitavská 500/7a
  Blansko 678 01
  NAVIGOVAT >>

  Fakturační údaje

  Jan Cihlář
  Havlíčkova 95
  Rájec - Jestřebí
  679 02
  IČO: 75230003

  Sociální sítě

  I zde si můžete prohlédnout naší práci nebo nás kontaktovat.

  Nejčastější otázky ▼