stěrky rozčleněné dle

Druhu stěrky

Ukázky některých našich realizací

Wallart

Wall Art

Wall Art je dekorativní stěrka, která se vyznačuje zejména svoji originalitou a jedinečností. Tato dekorativní stěrka se dá přirovnat k uměleckému dílu, které je aplikováno přímo na Vaši zeď.

Vulcano

Vulcano

Vulcano je obvykle navržena tak, aby poskytovala efekt vulkanického kamene. Tato texturovaná úprava se často využívá pro vytvoření moderního a přitom přírodního vzhledu interiérů.
Travertino

Travertino

Travertino je texturovaná povrchová úprava, která vytváří vzhled travertinu, což je přírodní druh vápence. Tato stěrka se často používá k vytvoření elegantních a kamenem inspirovaných povrchů ve vnitřních prostorech.
Velluto

Velluto

Tato dekorativní stěrka imituje sametový povrch a proto je příjemná pro oko i dotek.
Stencils

Stencils

Stencils (šablony) jsou elegantní dekorace, které se dají zakomponovat do jakékoliv dekorativní stěrky. Máme nepřeberné množství motivů a možnost vytvořit vzor na přání klienta.

The Rock Wall

The Rock Wall

Dekorativní stěrka Materix 7.0 The Rock je 3D imitace plastického skalního bloku a vyznačuje se zejména svojí originalitou.
Mikrocement

Mikrocement

Mikrocementové dekorativní stěrky od španělské společnosti Topciment jsou na základě cementu, pryskyřice, vodní bázi, aditiv a minerálních pigmentů.
Marmorino

Marmorino

Garage

Garage

Tato dekorativní stěrka imituje efekt plechu s nýty. Stěrka reprodukuje industriální styl s kovovým efektem, aplikovaná především v komerčních prostorech.
Beton Wall

Beton Wall

Stěrka imitující industriální vzhled litého betonu. Je vhodná do všech interiérových prostorů a to i s určitou vlhkostí, tedy do koupelen a kuchyní.
Oxidace

Oxidace

Oxidace vytváří autentické textury a barvy díky zrychlenému procesu oxidace. Tento proces kombinuje speciální chemické přísady s povrchem, vytvářející unikátní vzory a odstíny. Výsledný povrch je odolný, trvanlivý a zajišťuje dlouhodobou estetickou hodnotu.
Metamorfica

Metamorfica

Dekorativní stěrka Metamorfica imituje povrch horniny a horských masivů. Může se použít do všech interiérů, ale není vhodná do sprchových koutů a na podlahy.
Damascata

Damascata

Damascata je synonymem luxusu a elegance díky svému hladkému povrchu se sametovou texturou. Je nezaměnitelnou dominantou interiéru, vyžaduje však dokonalý podklad pro aplikaci.

Kalahari

Kalahari

Fascinující Kalahari, to je dekorativní stěrka obsahující speciální zrnka písku, díky nímž věrně imituje písečné duny v poušti.
Rigata

Rigata

Stěrka imitující metamorfovanou žulovou horninu nebo také může imitovat horninové sedliny.
Spacante

Spacante

Tahle dekorativní stěrka, připomíná svým vzhledem rozpraskanou pouštní půdu.
Albero

Albero

Dekorativní stěrka Albero přináší do vašich prostor přírodní kouzlo s elegantním a moderním designem. Jeho povrch je inspirován texturou kůry stromů, což dodává interiéru jedinečný charakter a přirozený vzhled.